$hinéWorLd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

$hinéWorLd

$hinéWorLd =]

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GözLerimLe iLgiLi.. x(

2 posters
YazarMesaj
AnqeLo
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
AnqeLo

Rep Gücü : 139
Rep Puanı : 0

GözLerimLe iLgiLi.. x( Empty
MesajKonu: GözLerimLe iLgiLi.. x(   GözLerimLe iLgiLi.. x( Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 9:02 pm

GözLerim bu ara Çok Yanıyor SuLanıyoR ve KaşınıyoR! aLerJi oLmaktan KorKuyoRum.. BiLdiğiNizZ BiŞey YoKmu..?? x(
$hinéDénNis
Admin
Admin
$hinéDénNis

Rep Gücü : 151
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: GözLerimLe iLgiLi.. x(   GözLerimLe iLgiLi.. x( Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 1:11 pm

aLerjisin xD Aynısı bana da oLuyordu... ALerjik birşey. Benim ki daha değişikti.. Hapşırıyordum ardından 2 kez daha, sonra gözlerim sulanıyor, burnum akıyordu. Ama hep 3 kere hapşırırdım. Ve 3.sünde oLurdu bunLar. Şimdi iLaç kuLLandığım için artık öyLe bir durum yok fakat gözLerim bozuk. Tahtayı göremiyorum, küçükLüğümden beri gözLük takmayı çok istemişimdir.AbLam gözLük taktığı için ondan özeniyordum... GözLerim bozuLdu numarı yapıyordum. Şimdi gözLerim bozuk ve gözLük takmak istemiyorum. Babam inanmıyordu ikna etmeyi başardım... HaLa göz kontroLüne gidicezZ... Babam iş, ben ders konuusunda çok yoğun oLduğum için gidemedik bir türLü. OkuLda tiyatro için abLamın eski gözLüğünü kuLLanmıştım. Sonra gözümde unutmuşum.. Derse gözLükLe girdim ve tahtayı çok rahat görebiLdim... Büyük ihtimaL gözLük kuLLanıcam. Lensi çok seviyorum ama benim gözLerim zaten renkLi ve abartısız herkes gözLerimi çok seviyor, sonra öğretmenLerim nazar boncuğu aLdıLar ve bir de cevşen taktıLar. x) BöyLe birşey işte..

YanLız konuyu "SağLıK" BöLümüne taşıyorumMm..!
AnqeLo
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
AnqeLo

Rep Gücü : 139
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: GözLerimLe iLgiLi.. x(   GözLerimLe iLgiLi.. x( Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 1:14 pm

Tamamm..! Ben Çay damlattım geçti.. aşırı yorgunluk ve uykusuzluktan heralde.. Neyse.. SaoL cicisim.. x)

GözLerimLe iLgiLi.. x(
1 sayfadaki 1 sayfası