$hinéWorLd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

$hinéWorLd

$hinéWorLd =]

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

UnutuLduLar..* ( Ben Yazdım )

4 posters
YazarMesaj
SuperHuman
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
SuperHuman

Rep Gücü : 65
Rep Puanı : 0

UnutuLduLar..*    ( Ben Yazdım ) Empty
MesajKonu: UnutuLduLar..* ( Ben Yazdım )   UnutuLduLar..*    ( Ben Yazdım ) Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 1:16 pm

Rüyamda görmüştüm ..

Ananem öLüyordu ..ÖyLe umutluydumki yazın gene bize gelicekler ve onunla gene oyun oynicaz ..Türkan teyzem aradı akşam .. Annem duyunca şok oldu telefon elinden düştü ablama sessizce söyledi ablam bir anda ağlamaya başladı .. Babamı arayıp olayı anlattılar anneme nolduğunu sorunca sadece başımı ovmakla yetiniyordu..
Babam eve geldi babamın yanına koşup ona sordum annem söyleme dermiş gibi bir tavırla babamı uyardı babamda söylemedi ve gözlerimi kapayarak uyudum rüyamda herşeyi görmüştüm ananem ellerimi bırakıp gidiyodu .. Onu geri getirmek için çok çaba gösterdim ama olmadı ananemi kurtaramadım ve sonra uyanıp annemlerin yanına gittip rüyamı anlattım annemin gözleri tekrar doldu ..
Annem ağLıyordu ..Sabah oLunca istanbuLa gittik ananemlerin evine, herkez benden birşey saklar gibiydi türkan teyze elime bir zarf verip ananemin bana yazdığı mektubu verdi okurken gözyaşlarımı tutamadım odanın kapısını kitleyip resmine bakarak ağladım o artık yoktu .. Benle oyun oynayan , bana hikayeler anlatan , aceleci ama neşeli ,tuğçeyle bana elma şekeri alan ,yeri geldiğinde ağlayan ama hep umut dolu ananem artık yoktu ..Ananemin yatağına yatıp gözlerimi kapadım onla geçen en güzel günlerimizi gördüm .. ßen haLa onu özlüyordum ..
Ama aradan birkaç ay sonra herkez gene gülebiliyordu ..Ananem bazen akıLLarına biLe geLmiyordu .. Ama ben hep onla geçirdiğim her yerde aklıma geliyordu zamanla keşke yaşasa diyordum ama geri gelmiyordu ..Bana imkansızLıkLarı unutturduLar .. Sen gidince unutuLduLar..*
Diğer Herkez Gibi Ananemde UnutuLmuştu ..*

NOT=RÜYAMDA GÖRDÜM KESİNLİKLE GERÇEKTE YAŞAMADIM .. :'( (ANANEM HALA YAŞIYOR ..
RapxGirL
Admin
Admin
RapxGirL

Rep Gücü : 95
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: UnutuLduLar..* ( Ben Yazdım )   UnutuLduLar..*    ( Ben Yazdım ) Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 8:39 am

Canım gerçekten çok etkiLendim! Neutral Paylaşımın için teşekkürler! :]
Not: Taşındı... Like a Star @ heaven
SuperHuman
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
SuperHuman

MesajKonu: Geri: UnutuLduLar..* ( Ben Yazdım )   UnutuLduLar..*    ( Ben Yazdım ) Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 12:50 pm

ßeğenmene sewindim cnm Smile
$hinéDénNis
Admin
Admin
$hinéDénNis

Rep Gücü : 151
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: UnutuLduLar..* ( Ben Yazdım )   UnutuLduLar..*    ( Ben Yazdım ) Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 7:58 pm

RapxGirL demiş ki:
Canım gerçekten çok etkiLendim! Neutral Paylaşımın için teşekkürler! :]
Not: Taşındı... Like a Star @ heaven
Evet. Bende çok etkiLendim Wink
Morkizz*sinemis

Morkizz*sinemis

Rep Gücü : 100

MesajKonu: Geri: UnutuLduLar..* ( Ben Yazdım )   UnutuLduLar..*    ( Ben Yazdım ) Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 5:52 pm

Hayır oLsun rüyan canım....Gerçekten korkunçmuş..:S Neutral
SuperHuman
ÖzeL Üye
ÖzeL Üye
SuperHuman

MesajKonu: Geri: UnutuLduLar..* ( Ben Yazdım )   UnutuLduLar..*    ( Ben Yazdım ) Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 12:37 pm

Smile

UnutuLduLar..* ( Ben Yazdım )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Kardeşlikti bizimkisi.. (ben Yazdım..!) ***